• sihingyener

ATILIM FunctionalFitness Nedir?
Sürekli aynı hareketleri yapmaktan ve ağırlık indirip kaldırmaktan sıkıldınız mı? Veya spora başlamak istiyor ama tek başınıza ilerleyemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman ATILIM FunctionalFitness(FuncFit) tam olarak sizin ilacınız. FuncFit ile tek düze hareketlere elveda diyip spor aktivitenizi yeni bir maceraya çevirebilirsiniz. Daha önce hiç spor yapmadınız mı? Ya da fiziğinizle ilgili kaygılarınız mı var? Hiç sorun değil çünkü ATILIM Gym farkı ile hocalarımız her zaman size en uygun spor tecrübesini yaşatmak için hizmetinizde.

ATILIM FunctionalFitness tüm vücudu çok yönlü bir şekilde çalıştırmayı amaçlayan bir spor aktivitesidir. FunctionalFitness, bir makine tarafından yaratılan idealize edilmiş bir duruşta sadece belirli bir ağırlık kaldırmayı değil, günlük hayatı kolaylaştıran ve gerçek yaşam aktivitelerini temel alan bir vücut geliştirmeye odaklanmıştır. Hayalinizdeki vücuda kavuşmanıza yardımcı olurken; güç, çeviklik, kuvvet, dayanıklılık, esneklik, patlayıcı kuvvet gibi özellikleri de geliştirmeyi hedefler.

FuncFit ciddi sağlık sıkıntısı olmayan herkes için uygundur. ATILIM Gym’de FuncFit antrenmanları eğitmen eşliğinde yapılır. Dolayısıyla eksikler ve yanlışlar düzeltilir; spordan aldığınız fayda maksimuma çıkarılır. FuncFit genellikle vücut ağırlığını kullanırken sıklıkla kettlebell, bulgarian bag, powerbag, halat, pliometrik kutu, sağlık topu, barfiks barı gibi farklı malzemelerin kullanımı da söz konusu olur.

45 dakikalık bir FuncFit seansının sonunda kendinizi çok daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Günün stresini atmak için ideal bir yol olmakla beraber, FuncFit özellikle masabaşı çalışanların yaşadığı bel ağrısı, duruş bozukluğu gibi rahatsızlıklardan kurtulmak için de harika bir seçimdir. Ayrıca geleneksel fitness çalışmalarının aksine FuncFit vücudu çok yönlü ve çok daha hareketli bir şekilde çalıştırır. Tüm bunların yanında FuncFit, size grubun enerjisiyle beraber daha önce hiç yaşamadığınız bir spor tecrübesi vaadediyor. Hemen bize katılın ve ATILIM farkının tadına varın!

60 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör